با تیم ما آشنا شوید

پدید آورندگان نانو کارت

در سال 1388 با گرد آمدن جمعی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات شرکت پیشگامان دامنه فناوری متولد شد و در اواخر سال 1389 با ثبت رسمی شرکت به شماره 41202 سهامی خاص پا به بازار گسترده این حوزه نهاد.

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با استفاده از افراد مجرب، خلاق و متعهد توانست در مدت کوتاهی پس از شروع فعالیت خود پروژهای ملی ، استانی و شرکت های خصوصی بزرگی را با موفقیت چشم گیری به سرانجام برساند و جایگاه خود را در این حوزه تثبیت نماید.

این شرکت در موازات پروژه های سفارش مشتری که تاکنون با موفقیت پشت سر گذاشته، نرم افزارهای تحت ویندوز و تحت وب بسیاری در حوزه های گوناگون را نیز تولید و به بازار عرضه نموده است.

یکی از محصولات برجسته این شرکت پکیج تجاری هوشمند نانو کارت می باشد.

درباره نانو کارت

با نانوکارت بیشتر آشنا شوید

چند سال پیش زمانی که از ترکیب مدل سنتی کسب و کارها با دنیای دیجیتال صحبت کردیم، خیلی ها در مقابل مان ایستادگی کردند، اما پس از اینکه همکاران تازه وارد خود را دیدند که با ترکیب این دو در مدت کوتاهی چطور توانستند ...

مهم نیست که شما صاحب یک کسب و کار کوچک مانند یک فروشگاه کوچک لوازم آرایشی هستید یا یک شرکت صنعتی بزرگ همچون الکترواستیل.

ما می توانیم کسب و کار شما را متحول نماییم و شما را از حصاری که به دور خود کشیده اید خارج کنیم.

ما قادریم صدای شما را به گوش مشتریانی برسانیم که به خودی خود شاید هیچوقت از مقابل فروشگاه شما عبور هم نکنند یا اسمی از شرکت شما نشنوند.

بگذارید از زاویه دیگری به موضوع نگاه کنیم!

آیا تا بحال برای تان پیش آمده زمانی که به چیزی نیاز نداشته اید، دائما جلو چشم تان بوده اما درست زمانی که به آن نیاز داشته اید نتوانستید به راحتی آن را پیدا کنید؟

مطمئن باشید این حالت بارها و بارها برای کسانی هم که به کالا یا خدمات شما نیاز دارند پیش آمده و می آید و ما درست همان موقع وارد عمل می شویم و شما را به عنوان حلال مشکلاتشان معرفی می کنیم.

فهمش سخت نیست! چون ما امروز در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم. شاید 10 سال پیش اگر کسی به دنبال سوالی یا برطرف کردن نیازی بود گوشی تلفن را برمی داشت و با چند تماس، در پی حل آن می گشت.

اما امروز کافیست تلفن همراه خود را از جیبش بیرون آورد و با استفاده از یک نرم افزار یا یک جستجوی ساده بر روی گوگل نیاز خود را برطرف سازد.

اینجاست که ما حضور پیدا می کنیم تا مجموعه شما را به عنوان یکی از بهترین انتخاب هایشان به آنها معرفی کنیم.

یکی دیگر از مزیت های حضور کسب و کارهای سنتی در دنیای دیجیتال نبود محدودیت در زمان و مکان است.

مثلا اگر خود شما تصمیم بگیرید دکوراسیون منزل تان را تعویض کنید اگر بخواهید به شیوه سنتی عمل کنید باید چند روز در ترافیک شهر چندین محله را پشت سر بگذارید تا بتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید.

اما انجام همین عمل در دنیای دیجیتال در هر موقع از شبانه روز و در هر مکانی فقط با چند کلیک امکان پذیر است بلکه با نتیجه ای بهتر.

نمی دانم شما چقدر از تکنولوژی استفاده می کنید اما می دانم طبق آمار سازمان فناوری اطلاعات در سال 92 در ایران 20,000,000 نفر گوشی همراه هوشمند داشتند و در سال 94 این آمار به 40,000,000 نفر رسید.

حالا شما حدس بزنید این آمار در سال 95 به چه تعداد رسیده است!

ما کسب و کار، محصول یا خدمات شما را در بازاری به این وسعت به نمایش می گذاریم.

اکنون شاید بخواهید بدانید استفاده از خدمات ما نسبت به دیگر همکاران مان چه مزیت هایی برای شما دارد.

یکی از مهمترین امتیازات نانو کارت ارائه سرویس اعلام تخفیف یا کالای جدید به مشتریان تان است که از محبوبیت ویژه ای در بین مشترکان خود برخوردار است.

همچنین خدمات نانو کارت به دلیل گستردگی شبکه ارتباطی که در سطح کشور دارد با قیمتی بسیار پایین تر از دیگر همکاران ارائه می شود، چیزی در حدود یک پنجم قیمت دیگران.

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته ما در تمام ایام سال یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات ما می باشد.

اکنون درنگ نکنید و شما هم به جمع خانواده بزرگ نانو کارت بپیوندید تا کسب و کارتان را جهانی کنیم.

ساخت نانو کارت