بلاگ

هوشمند تجارت کنید

هوشمند تجارت کنید

 

امروزه روی آوردن مردم به شبکه های اجتماعی و در کل پر رنگ شدن نقش اینترنت در ابعاد گوناگون زندگی حقیقتی انکار ناپذیر است.

بخشی مهمی از زندگی انسان، تامین مایحتاج و نیازهای بی پایانش است.

اگر بخواهیم نگاهی به گذشته تجارت داشته باشیم باید بگوییم از زمانی که انسان فهمید می تواند نیازی از دیگران را تامین کند، تجارت در زمین شروع شد.

مطمئنا قدمت تجارت بسیار قدیمی تر از اختراع پول می باشد.

از دیر باز تجار، تمام هوش و ذکاوت خود را به کار برده، تا با فراهم آوردن ابزارها، سبک ها و راه کار های گوناگون بتوانند تجارت را تسهیل کرده و رونق دهند.

امروز ما در عصر تکنولوژی به سر می بریم، عصر گوشی های هوشمند، تلویزیون های هوشمند، اتومبیل های هوشمند و هزاران ابزار هوشمند دیگر.

در دنیای هوشمند امروز، تجارت هوشمند راهی است برای بقای کسب و کارما.

انسان های موفق، انسان هایی هستند که بسیار هوشمندانه خود را با شرایط جدید وفق می دهند.

آنها می دانند قادر به تغییر دنیا نیستند و می دانند خلاف جهت موج شنا کردن فرجامی جز غرق شدن ندارد، بنابراین سعی می کنند خود را با شرایط هماهنگ کرده و در جهت موج به پهنای اقیانوس سفر کنند.

در حال حاضر نیاز نیست مانند ده سال گذشته ساعت ها وقت صرف کنیم تا نقش اینترنت و تکنولوژی را در زندگی آینده مردم توضیح دهیم، زیرا فرهنگ دیجیتالی خواه یا ناخواه، به حد زیادی جای خود را در زندگی مردم باز کرده است و هر روز در حال پیشروی است.

این پیشروی تا آنجا جلو رفته که بسیاری از مردم برای تامین هرگونه نیازی قبل ورود به خیابان ها و صرف وقت و هزینه ترجیح می دهند سری به موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی بزنند، سپس اقدام به خرید نمایند.

از این رو تصمیم هوشمندانه این است، از پوسته سنتی کسب و کار خود بیرون بیایید و در جهت موج شنا کنید.

راستی به عکس تلویزیون توجه کردید؟ حتما شما هم زمانی یکی از آنها را در خانه داشتید، اما با پیشرفت تکنولوژی و ورود تلویزیون های هوشمند و با کیفیت تر متوجه شدید وقتش رسیده که تلویزیون قدیمی را به پستو خانه برده و از تکنولوژی روز لذت ببرید.

شنبه 1 آبان 1395
ساخت نانو کارت