بلاگ

کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتال

امروزه در عصر تکنولوژی کارت ویزیت های کلاسیک و سنتی به دلیل ایستا بودن مانند گذشته جذابیت خاصی برای مخاطب ندارند.
در عوض جذابیت های دنیای فناوری آنقدر برای عموم مردم لذت بخش  است که خیلی زود توانسته جای خود را در بین تمام اقشار جامعه باز نماید.
اگر لحظه ای تامل نمایید متوجه خواهید شد از لوازم اولیه منزل گرفته تا خودرو ها و غیره، هر چه با دنیای دیجیتال درآمیخته تر باشند برای خود شما هم جذاب ترند.
دنیای کسب و کار و ارتباطات نیز از این مقوله فارغ نیست و کارت ویزیت به عنوان ابتدایی ترین پل ارتباطی مشتری و فروشنده می تواند معرف میزان جذابیت فروشنده برای مخاطبینش باشد.
به عنوان مثال برخی از جذابیت های دنیای تکنولوژی برای مخاطبین را می توان سهولت استفاده، کارایی چند برابر و در دسترس بودنش را نام برد.
یک کارت ویزیت کاغذی را در نظر بگیرید، نهایت کاربرد آن می تواند انتقال یک شماره تلفن و آدرسی از محل کار فروشنده یا خدمات دهنده به مخاطب باشد.
اما امروزه با پا نهادن فناوری به دنیای کسب و کارها می توان با ارائه یک نسخه از کارت ویزیت دیجیتال به مشتری، حجم بسیاری از اطلاعات کسب و کارمان را در اختیارش گذاشته و ارتباطی پایدار و تعاملی را با وی ایجاد نماییم.
همانطور که گوشی های هوشمند امروز دیگر تنها یک وسیله برای برقراری تماس نیستند، کارت ویزیت های هوشمند هم تنها یک کارت ویزیت نیستند بلکه می توانند نقش یک منشی یا حتی یک فروشنده حرفه ای 24 ساعته را برای شما ایفا کنند.
پیشنهاد می کنم شما هم کمی فکر کنید! کارت ویزیت هوشمند چه نقشی را برای شما می تواند ایفا کند؟

یکشنبه 19 دی 1395
ساخت نانو کارت